برای تهیه محصولاتی که در سایت مشاهده نمی کنید ، سوال درمورد موجودی و قیمت محصولات از طریق گزینه " ارسال تیکت پشتیبانی " اقدام کنید

شرایط خرید ویندوز اورجینال

شرایط خرید ویندوز اورجینال :

 

1 - تمامی نسخه ها مشمول 12 ماه ضمانت پس از فروش می شوند در صورتی که سریال خریداری شده را روی فایل نصبی که لینک آن بعد از خرید به شما داده می شود و یا بر روی دی وی دی های نسخه ی اصلی موجود در بازار فعال کنید چراکه در غیر این صورت فروشگاه هیچ گونه تضمینی نسبت به فعال سازی لایسنس ها روی دی وی دی های کرک و تغییر داده شده نمی دهد و لایسنس خریداری شده توسط شما مشمول گارانتی نخواهد شد. همچنین در صورت تغییر سخت افزار سیستم لایسنس غیرفعال خواهد شد.
 

2 - با خرید هر یک از نسخه ها ، لایسنس نسخه خریداری شده توسط شما به همراه لینک دانلود نصب ویندوز ( پسوند iso ) برای شما ارسال خواهند شد.
 

3 - لایسنس ها از نوع Retail می باشند.
 

4 - ویندوز ها مشکلی برای فعال سازی و آپدیت با IP ایران را ندارند و پس از ارسال لایسنس ( کد فعال سازی ) به ایمیل شما ، موظفید تا ظرف حداکثر 5 روز لایسنس را فعال کنید.
 

5 - لطفا توجه کنید که تمام نسخه های ویندوز موجود در فروشگاه به جز نسخه Enterprise ، فقط روی یک کامپیوتر قابل فعال سازی خواهند بود و در صورتی که بر روی کامپیوتر دیگری هم از لایسنس خریداری شده توسط شما استفاده شود ، لایسنس نسخه مورد نظر غیر فعال خواهد شد که در این صورت فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.